Ta strona używa mechanizmu ciasteczek. Więcej informacji oraz przykład jego wyłączania dostępny jest na tej stronie. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

Akceptuję

Aby poruszać się po menu za pomocą klawiatury wybierz odpowiednie menu za pomocą kombinacji klawiszy Shift+liczba. Np. Shift+1 dla menu górnego, a następnie użyj strzałek do poruszania się po menu.

Ukryj za pomocą ESC

Biuletyn Informacji Publicznej - Urzędu Gminy Suchy Las
Strona Główna
Nawigacja

ilość odwiedzin strony: 106660
ostatnia aktualizacja: 31.10.2022 12:01

Polityka prywatności

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), które ma na celu poprawę bezpieczeństwa Państwa danych. W LARG Sp. z o.o. kładziemy duży nacisk na zapewnienie najwyższych standardów w tym zakresie, w związku z tym przekazujemy Państwu informacje o przetwarzanych przez nas danych osobowych, a także przysługujących Państwu w związku z tym prawach.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Lokalna Agencja Rozwoju Gospodarczego Gminy Suchy Las Sp. z o. o. ul. Obornicka 117, 62-002 Suchy Las.

Z kim się kontaktować w kwestiach związanych z przetwarzaniem danych osobowych?

Kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy mailowo pod adresem daneosobowe@larg.com.pl oraz pod adresem pocztowym wskazanym powyżej.

Skąd mamy Twoje dane?

Przekazałeś je nam podczas kontaktu telefonicznego, mailowego, listownego lub osobistego w siedzibie naszej firmy.

 Czy musisz nam podać swoje dane osobowe?

Tak. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług niezbędne jest podanie poniżej wyszczególnionych danych osobowych w zakresie:

 • nazwiska i imiona,
 • NIP/REGON/KRS/numer ewidencyjny PESEL,
 • adres zamieszkania, korespondencyjny,
 • nazwa firmy,
 • e-mail.

W przypadku niepodania powyższych danych nie będziemy mogli zawrzeć umowy i tym samym świadczyć Tobie naszych usług.

Poza tymi danymi możesz nam dobrowolnie podać numer telefonu, oraz dodatkowe dane, które w znaczący sposób ułatwią nam kontakt oraz realizację umowy.

W ramach realizacji usługi wirtualnego biura, w celu wywiązania się przez nas z zawartej umowy, gromadzimy dane teleadresowe z odbieranej w Twoim imieniu korespondencji oraz w szczególnych przypadkach, kiedy wyraziłeś na to zgodę również jej treść. Nie dokonujemy jednak na tej podstawie żadnych analiz, statystyk i zestawień oraz nie wykorzystujemy tych danych do profilowania.

Dodatkowo możemy wymagać podania danych osobowych wynikających z przepisów prawa (w szczególności prawa podatkowego i rachunkowego).

W jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe?

 

1.Przetwarzamy je w związku z realizacją zawartej umowy i świadczeniem usług, w szczególności w celu:

 • sprzedaży usług,
 • obsługi kierowanych przez Ciebie zgłoszeń i zapytań,
 • kontaktowania się z Tobą w związku ze świadczonymi usługami.

2.Przepisy prawa, w szczególności prawo podatkowe, zobowiązują  nas do przetwarzania Twoich danych osobowych w celu wystawiania faktur oraz innych dokumentów księgowych.

3. Realizując nasz prawnie uzasadniony cel wykorzystujemy Twoje dane do:

 • informowania Cię o naszych najnowszych ofertach, promocjach i szkoleniach,
 • organizacji programów lojalnościowych, konkursów oraz akcji promocyjnych, w których możesz wziąć udział,
 • windykacji należności i prowadzenia postępowań sądowych,
 • celów archiwizacyjnych.

4. Za Twoją wyraźną zgodą przetwarzać możemy dane w celu zapisywania danych w plikach cookies, gromadzenia danych ze stron www oraz aplikacji mobilnych.

 

Jakie są Twoje prawa?

Zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażonej zgody, możesz ją cofnąć w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Jeżeli chcesz skorzystać z któregokolwiek z tych uprawnień - skontaktuj się z naszym Inspektorem Danych Osobowych.

Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

Komu udostępniamy Twoje dane?

Twoje dane udostępniamy podmiotom współpracującym z nami w ramach świadczenia naszych usług oraz z dostawcami usług zapewniających nam rozwiązania techniczne i organizacyjne (w tym poczta, firmy kurierskie, obsługa informatyczna, hosting www).

 

Przez jaki okres przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane przetwarzane będą w czasie niezbędnym do realizacji celu a także po jego ustaniu w związku ze spełnieniem wymagań wynikających z prawa podatkowego, rachunkowego oraz w czasie zapewniającym możliwość rozpatrywania ewentualnych roszczeń. Okres ten nie będzie dłuższy niż 10 lat licząc od początku roku kalendarzowego następującego po dniu zakończenia umowy.

Metryka

 • Autor wpisu: Administrator
 • Data dodania: 08/11/2021 10:16
 • Autor ostatniej modyfikacji: Gerard Masłowski
 • Data ostatniej modyfikacji: 08/11/2021 10:16
 • Liczba odsłon: 2702
 • Rejestr zmian tego elementu
Wersja XML Zapisz do PDF Drukuj

Dane kontaktowe

www.largoffice.pl

www.larg.com.pl

tel: 661 222 690

tel: 607 860 420

tel: 61 250 0800

sekretariat@larg.com.pl

Dane adresowe

ul. Obornicka 117

62-002 Suchy Las

Godziny urzędowania

Pn-Pt 8:00-16:00